Nadchodzi 6.4 calowy telefon Xiaomi

Nadchodzi 6.4 calowy telefon Xiaomi

Nie od dziś wiadomo, że Chińczycy mają kompleksy na tle wielkości, i to nawet smartfonów. Największym znanym mi Smartfonem jest 7 calowy Coolpad Halo . Tymczasem dużego smartfona planuje wypuścić firma XIAOMI
Obrazek

Na oficjalnym profilu Weibo Xiaomi pyta użytkowników jaką nazwę powinien mieć ich nowy telefon.Użytkownicy mogą wybierać z pośród 4 nazw: Max, Pro, Plus i Big. Największą popularnością cieszą się Big i Max.
Niektóre chińskie portale sugerują, że nowy smartfon zostanie wyposażony w 6,4-calowy wyświetlacz 2K i w najnowszy czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820.

Inne plotki mówią, że będzie to pierwszy telefon nowej serii Redmi Max i może zostać wyposażony w tajwański dziesięciordzeniowy procesor MediaTek Helio X25 który ma na razie na wyłączność Meizu Pro 6.
Jest niemal pewne ze w Chinach tak duży smartfon będzie się sprzedawał jak ciepłe bułeczki, lecz nie sądzę oby cieszył się ogromnym zainteresowaniem w Europie. Z pewnością w najbliższym czasie poznamy więcej szczegółów na temat tego urządzenia

Jedno przemyślenie nt. „Nadchodzi 6.4 calowy telefon Xiaomi

  1. Nareszcie doczekam się topowych ponad sześciu cali. Dosyć mam już tych liliputów robionych dla europejskich ci0t z dziewczęcymi rączusiami, nie ogarniających niczego powyżej 5 cali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *