Meizu E – Zakrzywiony wyświetlacz i podwójny aparat?

Meizu E – Zakrzywiony wyświetlacz i podwójny aparat?

Jeżeli pogłoski się potwierdzą, to Meizu będzie drugim, po Vivo Xplay 5, chińskim producentem telefonów z zakrzywionym wyświetlaczem.
MEIZU E

Meizu od dłuższego czasu współpracuje z Samsungiem, wykorzystując do swoich urządzeń między innymi sensory kamer oraz procesory Exynos. Ale współpraca rozszerzy się także o zakrzywione wyświetlacze, których jedynym obecnie producentem są Koreańczycy.
Ostatnio dowiedzieliśmy się , że Meizu PRO 7 będzie wyposażone w procesor Mediatek Helio X30, więc część osób mogła sądzić że firma jednak preferuje tajwańskie procesory. Tymczasem najnowsze doniesienia mówią, że najnowsza flagowa seria E będzie napędzana przez chipset Exynos 8890, będzie posiadał zakrzywiony wyświetlacz oraz podwójną kamerę. Mówi się też że urządzenie będzie posiadało minimum 4GB pamięci RAM oraz metalową obudowę i skaner linii papilarnych.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 600 x 600)Obrazek

Meizu E – Zakrzywiony wyświetlacz i podwójny aparat?

Już 10 sierpnia dowiemy się na ile te pogłoski są prawdziwe, zapewne dowiemy się czy i kiedy telefon będzie można kupić w chińskich sklepach i w jakiej cenie.
Czy Waszym zdaniem zobaczymy telefon Meizu z zakrzywionym wyświetlaczem jeszcze w tym roku?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x