Lenovo prezentuje giętkie telefony i tablet

Lenovo prezentuje giętkie telefony i tablet

Na targach w San Francisco Lenovo zaprezentuje elastyczne telefony i  składany tablet, obecnie urządzenia  są w fazie testów i zadebiutują oficjalnie jeszcze w tym roku.
Lenovo giętki telefon

Lenovo przygotowało film promocyjny na konferencję IFA Berlin 2016, który pokazuje kilka urządzeń, takich jak nowy Lenovo Yoga, nowy typ klawiatury, a co najciekawsze, telefon z elastycznym wyświetlaczem i składany tablet.

Samsung i LG także planują wprowadzenie elastycznych telefonów, lecz nie wcześniej niż w 2017r. LG produkuje już 2 telefony komórkowe z wygiętym wyświetlaczem G Flex i G Flex 2, ale daleko mu jeszcze do całkowicie giętkich wyświetlaczy i całych urządzeń.

Lenovo prezentuje giętkie telefony i tablet

Jeśli Lenovo da radę wydać ten telefon jeszcze w tym roku, to będzie pierwszą firmą, która będzie posiadała w portfolio takie urządzenia. Problemem nie jest tylko ekran, lecz pozostałe elementy jak bateria i procesor.
Lenovo składany tablet

Za dwa tygodnie, 31 sierpnia będzie można zobaczyć nowe urządzenia Lenovo na targach IFA Berlin 2016, Być może dowiemy się wtedy, jak wycenione zostały elastyczne telefony i tablety.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x