LeEco 2s Pro przekroczył 157000 punktów w Antutu

LeEco 2s Pro przekroczył 157000 punktów w Antutu

LeEco (LeTV) przyzwyczaił nas do produkcji ładnych i zarazem bardzo wydajnych telefonów. Firma od dłuższego czasu nie schodzi z podium najwydajniejszych telefonów w rankingu Antutu. LeEco Le 2s Pro będzie kolejnym liderem wydajności.
LeEco 2s Pro Antutu
Nadchodzący Le 2s Pro (X720) zapowiada się na bardzo wydajne urządzenie, a to za sprawą najnowszego procesora amerykańskiej firmy Qualcomm. Mowa oczywiście o chipie Snapdragon 821 który zadebiutuje w telefonie LeEco, tak jak poprzedni model, Snapdragon 820.
Do sieci wyciekły zrzuty ekranu z benchmarka Antutu wykonane przez prototyp LeEco Le 2s Pro. Okazało się że telefon kręci ponad 157 tysięcy punktów.

LeEco Le 2S
LeEco Le 2S

LeEco 2s Pro przekroczył 157000 punktów w Antutu

Na chwilę obecna nie wiadomo kiedy telefon będzie można kupić w chińskich sklepach,  chińskie media sugerują że zadebiutuje już 7 Września. Możemy za to  być pewni, że będzie dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie. Opinie użytkowników znajdziecie na polskim forum LeTV LeEco

2 przemyślenia nt. „LeEco 2s Pro przekroczył 157000 punktów w Antutu

    1. nie sądzę, Xiaomi słabo optymalizuje telefony, Mi5 pomimo że wyszedł długo po LeEco 2 MAX nie osiągnął wydajności młodszego konkurenta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *