Antutu TOP 10 Luty 2017 zdominowany przez chińskie marki

TOP 10 najwydajniejszych telefonów w Lutym 2017 zdominowany przez chińskie  marki.

Antutu, jeden z najpopularniejszych benchmarków opublikował ranking TOP 10 najwydajniejszych telefonów Luty 2017r

Antutu TOP 10  LUTY 2017 najwydajniejsze telefony z Androidem
Antutu TOP 10 Luty 2017

Pierwszy raz w rankingu TOP 10 najwydajniejszych telefonów z systemem Android znalazły się włącznie chińskie marki. Najwydajniejszym urządzeniem jest telefon OnePlus T3, na drugiej pozycja znalazła sie LeEco PRO 3, wśród popularnych w Polsce marek najlepiej wypadły telefony ZUK Edge, OnePlus 3, Xiaomi Mi 5S Plus, 5S, Note 2 i Xiaomi Mi 5. Ranking zamyka Vivo xplay 6. Zdumiewające jest to, że kolejne miejsca także zajmują chińskie marki. Dopiero 14 i 15 miejsce zajął koreański Samsung z modelami S7 i S7 Edge. Niemal wszystkie telefony są napędzane procesorem Snapdragon 821 któremu towarzyszy 6GB pamięci RAM

Niewiele się zmienia w rankingu telefonów z dowolnym oprogramowaniem. Tutaj liderem jest Apple z Iphone 7 Plus i Iphone 7, kolejne 8 miejsc to chińskie telefony z systemem Android.

Antutu TOP 10 najwydajniejszych telefonów z Lutym 2017

Antutu Luty 2017

Chińskie marki królują nie tylko w rankingach wydajności, lecz także pod względem sprzedawanych telefonów. Obecnie w TOP 10 największych producentów telefonów na świecie jest aż 7 marek z Chin, Pierwsze dwa miejsca jak na razie zajmują Samsung i Apple a dopiero trzeci jest chiński Huawei. Można jednak się spodziewać że w 2020r w TOP 10 pozostaną tylko 2 firmy z poza Chin i raczej nie będą one zajmowały pierwszych dwóch miejsc. Napiszcie jak wy widzicie przyszłość chińskich marek, Jak długo samsung będzie największym producentem telefonów?

Jedno przemyślenie nt. „Antutu TOP 10 Luty 2017 zdominowany przez chińskie marki

  1. Popularność sprzedaży danej marki zależy od milionów dolarów wydanych na reklamę, stąd bierze się dwukrotnie większa cena za produkt markowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *