ZTE Nubia Z9 najnowsze informacje

Już w maju  ZTE zaprezentuje  flagową wersję Nubia Z9. Dziś  pojawiły się plotki o tym że telefon ten może mieć procesor taktowany na 3.5 GHz i 8 GB RAM-u!

untitled

Czy możemy wierzyć tym plotkom?

A może powinniśmy już zastanawiać się  jakie zastosowanie miałby taki smartfon poza rolą centralnej jednostki sterującej statku kosmicznego  Sojuz???  Odpowiedzi na te pytania zostawię Wam.

Paolo Nespoli in training at GCTC.

Co jeszcze możemy powiedzieć o ZTE Nubia Z9

Po obejrzeniu dostępnych zdjęć możemy wywnioskować że ramki boczne są minimalistyczne a według szefów ZTE wręcz nie ma ich wcale.

Teoretycznie super . Ale czy naprawdę? W Oppo R7 widzieliśmy już rozwiązanie dające złudzenie braku ramek podczas gdy tak naprawdę zostały one tylko przesunięte poniżej tafli ekranu. Istotnie, rozwiązenie estetyczne ale czy praktyczne i dające smartfonowi szansę na przetrwanie codziennego użytkowania? To kolejne pytanie na które musicie odpowiedzieć sobie sami.

zte3 zte2 zte zte 1

Poza tym  ZTE Nubia Z9 oferuje  podwójne głośniki i gniazdo USB Typ C. Na górnej krawędzi telefonu widać gniazdo słuchawkowe 3.5mm oraz coś co wygląda na głowicę podczerwieni  pozwalając sądzić że Nubia będzie posiadać zintegrowanego pilota. Na prawej krawędzi znajduje się fizyczny spust migawki i regulator głośności. Jest to regulacja przyciskami a nie taka jak na poniższym zdjęciu zaproponowana jakiś czas temu przez pewnego projektanta smartfonu Ali YunOS i wbrew pozorom lubiana i sprawdzona już jakiś czas temu.

yunos-concept

Najbardziej prawdopodobną opcją zastosowanego procesora wydaje się być Snapdragon 801( nie 810 pozwalający na używanie smartfonu w roli miniaturowego grzejnika) z 4 GB RAM-u  zamiast spekulowanych i futurystycznych 8 GB.

Podsumowując, ZTE Nubia Z9 wygląda obiecująco. A niezadowoleni zawsze mogą sięgnąć po Vivo X5Pro

id428197

Źródło: Gizchina