Następca ZTE A880 – średniej klasy 5 cali

zte0
W ubiegłym roku, do swojej oferty ZTE wprowadziło całkiem ładny telefon o nazwie A880, urządzenie zdecydowanie klasy średniej, cechujące się 5 calowym panelem HD, czterordzeniowym procesorem (Snapdragon MSM8916) i 1 GB pamięci RAM.
Dziś wyciekły zdjęcia, z których możemy wywnioskować, że ZTE planuje pokazać następce tego urządzenia, które będzie posiadało kilka ulepszeń.

Specyfikacja jest co prawda jeszcze nie znana, ale łatwo możemy zauważyć, że telefon jest wyposażony w czytnik linii papilarnych z tyłu użądzenia, tuż po aparatem. Nie ulega także wątpliwości, że patrząc na nowy model ZTE, możemy dostrzec to, że producent ewidentnie czerpie inspirację z takich modelów telefonów konkurencji jak Meizu M1, M1 Note, czy iPhone 5C.

zte1

 

Z wycieku wynika, że A880-2 będzie dostępny w sześciu jasnych kolorach, zamiast wcześniejszej stonowanej biało-czarnej stylistyki, będziemy mogli stać się bardziej oryginalni, wyciągając z kieszeni taką błyskotkę, która z całą pewnością przyciągnie wzrok. Kolory te obejmują czerwony, niebieski, żółty, pomarańczowy, zielony i różowy. Interesujący jest fakt braku logotypu na obudowie, ale to zapewne wczesne rendery, więc w wersji finalnej, z całą pewnością pojawi się znane logo ZTE.