UMI ZERO 2 z dwoma wyświetlaczami

Obrazek

UMI nie próżnuje, ci z was którzy są pod wrażeniem nowego modelu UMI Iron, z całą pewnością będą zaskoczeni po prezentacji następcy popularnego modelu ZERO, który według najnowszych doniesień, będzie posiadał podwójny wyświetlacz!

3 lipca, na znanym portalu społecznościowym stworzona została nowa strona, o wymownej nazwie UMi Zero 2. Nie znajdziemy tam zbyt wiele informacji, ale za to jest jedno zdjęcie, które wzbudza ogromne zainteresowanie.

Tytułowy obrazek, posiada wymowne hasło „Duplex Life”, (duplex:dwukanałowa transmisja) a sama fotografia ukazuje nam przód i tył nowego produktu na którym możemy zobaczyć duży ekran z frontu, a także ekran e-ink (prawdopodobnie, producent chce zmierzyć się z osławionym Yotaphone) z tyłu urządzenia, nad którym znajduje się znacznej wielkości obiektyw aparatu.

Jeśli wierzyć informacjom zawartym w tym jednym zdjęciu, Zero 2 zadebiutuje już 1 września. Mamy dwa miesiące by przygotować się na to co zaserwuje nam producent, a samo UMI ma dwa miesiące na dopracowanie finalnej wersji swojego nowego modelu, pozostaje nam mieć nadzieję, że prezentowane informacje są prawdziwe, oraz, że szybko doczekamy się poznania reszty specyfikacji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o