Specyfikacja Xiaomi Max, średniak z ogromnym ekranem.

Specyfikacja Xiaomi Max, średniak z ogromnym ekranem.

W Narodowym Centrum Kongresowym w Pekinie w dniu 10 maja, Xiaomi zamierza zorganizować konferencję prasową na której zostanie zaprezentowany Xiaomi Max.

Przybliż (rzeczywiste wymiary: 1000 x 500)Xiaomi Max
Choć dane techniczne Xiaomi Max już kilkukrotnie przedostawały się do sieci, to teraz mamy ich potwierdzenie dzięki benchmarkowi GFXBench.

Xiaomi Max będzie pracował na bazie Androida 6.0.1 Marshmallow z nakładką MIUI 8. Smartfon będzie szczycił się dużym 6,44-calowym wyświetlaczem 1080p, pod którym znajdzie się procesor Qualcomm Snapdragon 650 o taktowaniu 1,8 GHz. Chip będzie wspierany przez 2GB pamięci RAM i 16GB pamięci wewnętrznej. Xiaomi Max ma główna kamerę o matrycy16 MP, zas przednia kamerka ma 5 megapikselowy sensor. Telefon będzie posiadał też baterię o pojemności 4500mAh.

Przybliż (rzeczywiste wymiary: 1023 x 782)Specyfikacja Xiaomi Max, średniak z ogromnym ekranem.

Xiaomi Max specyfikacja
Xiaomi Max specyfikacja

Niektóre media sugerują że powstanie też wersja smartfona wyposażona w chipset Snapdragon 820 i 4 GB pamięci RAM, inne plotki mówią o wariancie z 3GB pamięci RAM.

Za 11 dni poznamy wszystkie szczegóły Xiaomi Max, a do tego czasu będzie zapewne jeszcze kilka przecieków. Nie wiadomo też ile za ten ogromny telefon trzeba będzie zapłacić w chińskich sklepach.
Czy Polacy będą zainteresowani smartfonem o tak dużym wyświetlaczu? Czy Xiaomi rozwija się we właściwym kierunku?

źródło:gizmochina

2 przemyślenia nt. „Specyfikacja Xiaomi Max, średniak z ogromnym ekranem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *